Intencje mszalne

Sobota  9.02.19      

 6.30 -  1/  +  Alfreda  Siedlarz  greg.  2/  +  Jozefa  Ślęczka 23 rocz. śm.
           3/  +  Kazimierz  Kroczek od Marka Zięby  z rodz.
17.30 - W intencji Jakuba, Daniela, Andrzeja i Antoniego o opiekę, Bł. Boże i potrzebne łaski  

Niedziela 10.02.19  

 7.00 -  1 /  Z Róży p. Ogorzały o zdrowie opiekę Bożą dla sióstr róży i ich rodzin
           2/  + +  Maria i Edward  Jasińscy
 8.30 -  1 /  +  Jacek  Słaby z okazji imienin
           2/  W intencji Parafian o opiekę i bł. Boże
10.00 - 1/  + +  Apolonia, Józef i Kazimierz  Hybel
           2/  +  Jozef  Hejmej  43 rocz. śm.
11.30 - 1/  + +  Genowefa i Józef  Korona
           2/  W intencji Janiny z okazji urodzin o zdrowie, opiekę Boża i potrzebne łaski  
16.30 - +  Alfreda  Siedlarz  greg. 

Poniedziałek  11.02.19   

 6.30 -  1/ +  Alfreda  Siedlarz  greg.    2/  Za dusze w czyśćcu cierpiące  
           3/   + Jan Pogwizd od syna Krzysztofa z rodziną  
17.30 - W intencji kapłanów pracujących w naszej parafii o opiekę i bł. Boże od członkiń róży p. Ogorzały

Wtorek  12.02.19 

6.30 -  1/ +  Alfreda  Siedlarz  greg.     2/  + Helena  Hilger od Elżbiety i Stanisława Orłowskich
           3/  +  Franciszka  Jojczyk od Marii Lenartowicz z rodz.
17.30 - W intencji  Jacka dziekcz.za łaski z prośbą o bł. Boże w pracy i w życiu osobistym

Środa  13.02.19  

 6.30 -  1/ +  Alfreda  Siedlarz  greg.    2/  + ks. Mieczysław  Szabla od Urszuli i Andrzeja Sikora  
17.30 - 1/ W intencji rodzin nawiedzanych przez obraz Matki Bożej o opiekę i wstawiennictwo Maryi
           2/ +  Józef  Bawełkiewicz  7 dz. śm.  od żony

Czwartek  14.02.19 

 6.30 -  1/ + Alfreda  Siedlarz  greg.    2/  +  Andrzej  Kołodziej 4 rocz. śm. 
           3/ W intencji  Franciszka o szczęśliwą operację i łaskę powrotu do zdrowia
17.30 -  W intencji Rozalii z okazji urodzin o zdrowie, opiekę Boża i potrzebne łaski 

Piątek   15.02.19       

 6.30 -  1/  +Alfreda  Siedlarz  greg.      2/   + Teresa  Bochenek od sąsiadów z klatki
           3/  + Maria  Hedwik  od pracowników firmy  VIPLAST
17.30 - +  Antoni  Zaręba od córki Agnieszki z mężem

Sobota   16.02.19     

 6.30 -  1/  +  Alfreda  Siedlarz  greg.  2/  + Krystyna  Kupczyk od siostry Małgorzaty z mężem
           3/  + Antoni  Plata od kuzynki  Barbary z Poczekaja
17.30 - Za dusze w czyśćcu cierpiące  

Niedziela 17.02.19 

 7.00 -  1 /  + +  Barbara i Jan Witowscy w 6 rocz. śm. Barbary
           2/  W intencji Parafian o opiekę i bł. Boże
 8.30 -  1 /  +  Kunegunda  Dara 10 rocz. śm.
           2/  +  S. Świętosława Połomska 11 rocz. śm. od siostry Aleksandry z rodz.
10.00 - 1/  +  Wojciech  Kuziel  6 rocz. śm.
           2/  W intencji Elżbiety z okazji 50 rocz. urodzin o zdrowie, opiekę Boża i potrzebne łaski 
11.30 - 1/  +  Michał  Waligóra  7 rocz. śm.  od żony i dzieci
           2/  + +  Janina i Józef  Oleksy w 2 rocz. śm.  Janiny
16.30 - +  Alfreda  Siedlarz  greg.