Menu główne
Strona główna
Aktualności
Budowa Kościoła
Msze święte
Sakramenty
Historia
Kronika - 2006
Kronika - 2007
Kronika - 2008
Kronika - 2009
Kronika - 2010
Kronika - 2011
Kronika - 2012
Księża
Wspólnoty
Kontakt
Księga gości

Image
Image
Image
Image
Image

 
Strona główna arrow Aktualności
Aktualności
Ogłoszenia Duszpasterskie

ImageXXII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU -  31 sierpnia 2014 

Czytaj całość…
 
Intencje mszalne

ImageIntencje mszalne 31.08.  –  7.09. 2014 r.

Czytaj całość…
 
Ministranci
Image27.06. 2014 r. w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa na Mszy św. o godz. 17.30 do grona grupy ministranckiej zostało włączonych 8 chłopców, których do tej posługi przygotował ks. Tomasz opiekun ministrantów. Uroczystej Mszy św. przewodniczył ks. prałat Mieczysław rezydent w naszej Wspólnocie Parafialnej.  
Czytaj całość…
 
Boże Ciało 2014

Image Już od kilku lat główna Msza św. w tym dniu odbywa się na Rynku. W tym roku procesja Eucharystyczna przebiegała ulicami: Batorego, Piłsudskiego, ks. Tischnera i Braterstwa Ludów. W naszej parafii ołtarze przygotowali mieszkańcy Mostek o Os. Północ.

Czytaj całość…
 
Jubileusz
Image 25maja  2014 r. przeżywaliśmy jubileusz 55 – lecia  posługi kapłańskiej ks. prał. Mieczysława Szabli rezydenta naszej parafii i 20 – lecia kapłaństwa ks. Tomasza Stechela wikariusza w naszej Wspólnocie.
Czytaj całość…
 
I Komunia Święta
ImageKomunia św. jest spotkaniem z osobowym Bogiem pod postaciami Chleba i Wina. Gdybyśmy doceniali w pełni wartość tego spotkania to - jak pisała św. Teresa z Lisieux - "służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów". 11.05. 2014 roku w naszym kościele 48 dzieci klas II przyjęło do swojego serca Chrystusa pod postacią chleba.
Czytaj całość…
 
Prace przy wieży kościoła
ImageKontynuujemy prace przy wieży kościoła. Widać efekty. Wieża coraz wyższa. w niedługim czasie osiągnie przewidzianą wysokość.
Czytaj całość…
 
W dzień Kanonizacji bł. Jana Pawła II
ImageW dzień Kanonizacji bł. Jana Pawła II nasza parafialna scholka pod przewodnictwem p. Danuty Hejmej. p. Ewy Zięba i p. Marka Zięby przygotowała program słownomuzyczny wraz z pokazem multimedialnym o życiu i działalności nowego Świętego. Mogliśmy przeżyć na nowo te wyjątkowe chwile, które pozostały po Ojcu św. Janie Pawle.
Czytaj całość…
 
Święto Miłosierdzia Bożego
ImageTak jak każdego roku nasza Wspólnota Parafialna przeżywała Uroczystość Odpustową ku czci Jezusa Miłosiernego. Tegoroczna uroczystość miała szczególną wymowę. Ze względu na kanonizację bł. Jana Pawła II nasza uroczystość została przeniesiona na godzinę 15.00 Godzinę Miłosierdzia.
Czytaj całość…
 
Wielka Sobota
ImageTo ostatni dzień przed Wielkanocą, siódmy dzień Wielkiego Tygodnia - okresu upamiętniającego śmierć na krzyżu Jezusa Chrystusa i jego zmartwychwstanie. Jednocześnie, jest to trzeci, ostatni dzień Triduum Paschalnego. Wielka Sobota to czas oczekiwania na Zmartwychwstanie.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 26
Powered by Joomla! template by Lavinia  Administrator MW